ארמונות ורסאיי

ארמונות וורסאי הם ללא ספק פאר היצירה של התרבות הצרפתית, המבנה המרשים בו קבע לואי ה – 14 את מושבו מייצג את הארכיטקטורה ואדיכלות הצרפתית של אותה תקופה, במרוצת השנים הפכו הארמונות למקור לחיקויים רבים שנעשו בידי אצולת אירופה, כיום ארמונות וורסאי הם אחת מהאטרקציות התיירותיות החשובות ביותר במדינה.

אולם המראות

ביקור בארמונות וורסאי יכיר לכם את "אולם המראות", בנייתו של אולם זה הסתיימה בשנת 1984 לפי בקשתו של לואי ה – 14, בחזונות דמיין לואי אולם רחב וגדול שעל תקרתו מתנוססים ציורים המפארים את ממשלת צרפת, בסיום העבודה לא רק שציורים מרשימים פיארו את התקרה אלא הותקנו עשרות מראות בכל היקפו של האולם, דבר שהעניק לו את מראהו הייחודי.
מוקד משיכה נוסף של הארמונות הם הגנים המפופחים המוכרים בשמם "גני וורסאי" מדובר בגנים מרהיבים הנדמה כי הם קוראים תיגר על הטבע, הקווים הגאומטרים המדויקים ותחזוקת הצמחייה במקום מוכיחה שהאדם יכול לרסן את הטבע.

חברת עזרייה הסעות בינלאומיות מציעה לתיר בצרפת את הדרך המושלמת ליהנות מהדרם ותפארתם של אמונות וורסאי, במסגרת הטיול המאורגן מבקרים התיירים במקום בליווי מדריך צרפתי צמוד, במסגרת הביקור לומדת הקבוצה על ההיסטוריה של המקום בליווי סיפורים פיקנטיים שנשתמרו לאורך ההיסטוריה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *