הסעות לשייט

הסעות לשייט

תיירים רבים הפוקדים את צרפת מדי שנה נהנים מאטרקציה ייחודית למדינה, שייט בחופים ובנהרות של צרפת. לאורך ההיסטוריה ארוכת השנים של צרפת התפתחה לה רשת תעלות החוצה את כל המדינה ומקשרת בין האוקיינוס האטלנטי והים התיכון, שייט בתעלות אלו מאפשרת הצצה נדירה לתרבות החיים במדינה דרך עיניהם של התושבים המקומיים, בין מסלולי השייט הפופולאריים נמנים:
Canal du Midi – תעלה המקשרת בין האוקיינוס האטלנטי והים התיכון שנחפרה עוד במאה השבע עשרה, התעלה מוכרת כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. שיוט בתעלה עובר באזור הכפרי של חבל Languedoc, חבל ארץ הידוע בזכות הגפנים הממלאים אותו והיין המופק מהם. במהלך השייט ניתן ליהנות משווקים מקומיים, ממוזיאונים ומאתרים היסטוריים רבים.
River Lot – אזור עמק הלוט מציע למבקרים בו להכיר את צרפת הקסומה, הנוף המרהיב של האזור מטובל במבנים היסטוריים מימי הביניים, מבנים שפעמים רבות נדמה כאילו הזמן עצר בם מלכת. במהלך השייט ניתן ליהנות מהטבע המאפיין את צרפת, טבע הכולל כרמים, פרדסים, צוקי גיר, יערות אורן ומגוון רחב של בעלי חיים.

ליווי צמוד

כל אחד המעוניין ליהנות מחווית שייט בצרפת מוזמן להיעזר בשירותי של חברת עזריה הסעות, החברה מציעה שירותי ליווי אישי החל מרגע הנחיתה בפריז ועד ההגעה ליעד, עם חברת עזריה הסעות לא תבלו יותר מדקה אחת בחיפושים אחר נהג שייקח אתכם ליעדכם, לא תצטרכו לבזבז זמן בחיפוש אחר יעד לבקר בו, תוכלו ליהנות בדרככם מאוכל כשר בדיוק כמו בישראל ובעיקר תוכלו למצות את יופייה של צרפת דרך השייט..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *