טיול משפחות לפריז

טיול משפחות לפריז

רבים סבורים שפריז היא יעד מסע מועדף על רבבות זוגות המחפשים רומנטיקה, אך לעיר האורות יש הרבה מה להציע גם למשפחות המחפשות טיול מהנה וייחודי.
העיר פריז מציעה למשפחות שלל אטרקציות שיטביעו בהם את חותמם, טיול בפריז מאפשר למשפחה ליהנות מזמן איכותי יחדיו ובמקביל להעשיר את ידיעותיהם בהיסטוריה, בתרבות ובאומנות, בעיר פריז נמצאים מספר מוקדי משיכה בעלי שם עולמי שביקור בהם יכול להשאיר חותם על המשפחה כולה.

מגדל אייפל הוא סימן ההיכר של העיר פריז, מגדל הפלדה המתנשא לגובה של 324 מטר מושך אליו מדי שנה כשישה מליון תיירים, טיפוס על המגדל מאפשר מבט פנוראמי מרהיב על העיר, מדי לילה מואר המגדל באלפי אורות המספקים מופע מרהיב לכל הצופים, ביקור משפחתי במגדל אייפל הוא חוויה מדהימה עבור כל בני המשפחה.

מוזיאון הלובר הוא אחד מהמוזיאונים הוותיקים, הגדולים והמפורסמים בעולם, המוזיאון מחזיק במספר יצירות אומנות מהמפורסמות בעולם כגון תמונת המונה ליזה שצוירה על ידי דה וינצי, הפסל ונוס ממילו ועוד פריטים ארכיאולוגים נדירים, ביקור במוזיאון מאפשר למשפחה הצצה נדירה אל עולם האומנות והתרבות האנושית וכן הזדמנות ללמידה והתפתחות עבור כל בני המשפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *