סיור לילי קסום בפריז

סיור לילי קסום בפריז


פריז בירת צרפת הייתה ועודנה עיר מרכזית מכל בחינה – תרבותית, היסטורית, דתית, ואומנותית. בעיר מספר אתרים אשר מושכים אליהם תיירים מכל העולם. סיור לילי בפריז הוא אחת האפשרויות המוצלחות ביותר לטעום מכל מה שיש לעיר להציע, באמצעות הגעה למונומנטים, צילום מהיר ומעבר ליעד הבא, ללא עלייה והמתנה בתורים.
הסיור הלילי מתחיל במלון וממשיך בשייט של שעה ורבע בנהר הסיין החותך את פריז לשניים. לאחר מכן ממשיך הסיור ברכב צמוד אל עבר האתרים הנבחרים. בין האתרים נמצאת כנסיית מדלן – מבנה יווני קלאסי המפאר את כיבושיו של נפוליאון. אתר נוסף הוא בזיליקת הלב הקדוש, הממוקמת בנקודה הגבוהה ביותר בפריז ומהווה מקדש ללבו של ישו.

היסטוריה ואומנות משולבים יחד


הסיור הלילי בפריז עוצר גם בכיכר מונמארט המכילה אומנים רבים, והידועה גם כמקום מגוריו של ואן גוך. לאחר מכן עוברים לשער הניצחון, הנמצא בקצהו של השאנז אליזה ומשקיף עליו. תחנה נוספת היא מתחם האינווליד, שהיה בעבר בית חולים שטיפל בנפגעי מלחמה וכיום כולל מוזיאון המוקדש לצבא צרפת ומהווה גם את מקום קבורתו של המצביא.

הסיור עוצר כמובן בשלושת המקומות המבוקשים ביותר על ידי התיירים: הלובר – המוזיאון שמכיל את ציור המונה ליזה, כנסיית נוטרדם המוזכרת ביצירות אומנות רבות ומגדל אייפל שעל גדול נהר הסיין, שמטרתו הראשונית הייתה להוות שער כניסה לעיר. הסיור הלילי בהחלט מעניק למשתתפים תחושה שהקיפו את העיר על כל אתריה המיוחדים ומשאיר טעם של עוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *